O nás

zb02.jpg

Prvotnou myšlienkou nášho investora bolo postaviť reštauráciu s chutnou kuchyňou.

Po počiatočných plánoch sa projekt rozšíril o niekoľko ďalších aktivít.

V prvej etape, od júla 2021 sme pre Vás spustili do prevádzky reštauráciu, farmársky obchodík s domácou pekárňou, ubytovanie v 4 apartmánoch a nabíjacie stanice pre elektroautomobily. Počas jarných mesiacov 2022 sme sa zamerali na najmenších návštevníkov - dokončili sme vonkajšie detské ihrisko a mini farmu so zvieratkami. Počas letných mesiacov roku 2022 sme naše služby rozšírili o karavan-kemp, ďalšie ubytovacie kapacity, wellnes s fínskou saunou a vonkajšou kaďou. Do prevádzky sme spustili aj altánok na jazierku, ktorý si môžete prenajať na súkromnú oslavu alebo posedenie.

V dnešnej modernej dobe by sme sa radi vrátili k našim koreňom a oživili tradíciu tohto regiónu. Pre našich hostí sme si pripravili ubytovanie v dych berúcom prostredí, ktoré sme povzniesli o chutnú tradičnú kuchyňu a neodolateľnú vôňu čerstvo upečeného pečiva.

Naším cieľom je, aby hostia spomalili, vychutnali si krásy Liptova, ochutnali miestne špeciality a načerpali novú energiu v novovybudovaných apartmánoch v lone prírody.

Postará sa o vás vždy dobre naladený a usmiaty personál. Naše dvere sú otvorené všetkým milovníkom tradičnej slovenskej kuchyne, kvalitných a čerstvých surovínprírody. Priestory Starej Zvonice sú upravené nielen pre dospelých, ale radi u nás privítame aj detských návštevníkov.

zb31.jpg